0 пропозицій найдено

aksiomaif +38 (067) 671-21-12
    +38 (050) 671-21-12
    +38 (0342) 53-73-61
Закрити
Ваше ім'я
Контактний телефон
ok-icon

Агент, брокер, маклер, посередник... Як тільки не називають фахівця у області операцій з нерухомістю. Брокери і маклери спеціалізуються на біржовій діяльності. Агенти і посередники - працюють в багатьох сферах. Тому ті, хто займається операціями на ринку нерухомості, вважають за краще називати себе "ріелторами".

Ріелтор є посередником між продавцем і покупцем при укладенні договору купівлі-продажу нерухомості (або договори оренди). Він не тільки сполучає людей у пошуках найбільш відповідного варіанту, стежить за правильним оформленням операції, але і є свідком здійснюваної операції.

Ріелтор - це фахівець з операцій на ринку нерухомості. Він повинен знати стан ринку нерухомості; правила складання договорів і порядок оформлення документів для висновку операцій; основи земельного і житлового законодавства, стандарти оцінки нерухомості, вимоги до технічних і іншим характеристикам об'єктів нерухомості.

Якщо ваш ріелтор не відповідає перерахованим вимогам, то краще вам з ним не мати справи, а пошукати людину яка дійсно фахівець в своїй справі.

Цікавий момент: чинне законодавство не містить поняття ріелтор, "законодавча" його назва - агент по нерухомості.

Послуги ріелтора - це не тільки переглядання квартир. Це також і супровід операції з моменту укладення договору до отримання встановлюючих право документів на придбану нерухомість, підписання акту про виконання робіт. Ріелтор потрібен перш за все для забезпечення безпеки операції, для захисту від шахраїв і аферистів, а також він:

·                     Вивчає попит і пропозицію на ринку нерухомості. Підбирає або пропонує варіанти для продажу, покупки або здачі в оренду.

·                     Консультує клієнтів з питань, що стосуються характеристик квартир і ступеня відповідності їх певним вимогам.

·                     Погоджує договірні умови по операціях з нерухомістю. Допомагає клієнтам в зборі необхідних документів і оформленні угод. Попереджає покупця про права третіх осіб на квартиру.

·                     Забезпечує своєчасне отримання платіжних документів після оформлення угод.

·                     Складає встановлену звітність про виконану роботу.

Джерело:  http://pobudovano.com.ua

Центральний офіс
вул. Шашкевича 1, офіс 13

+38 (067) 342-11-40

+38 (050) 342-11-40

office@aksioma.if.ua

            

 

Офіс №2
вул. Незалежності 67, офіс 5.

+38 (067) 671-21-12

+38 (050) 671-21-12

 

 


 

 

 

Ми в соціальних мережах